Apartamento 1212

  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Apartamento 1212 São Paulo ligt op 3 km afstand van het Estádio do Morumbi en op maar 10 minuten lopen van Butantã metrostation. Dit 1-badkamer appartement ligt in de Butanta wijk van de stad, op een paar stappen verwijderd van Museu de Rua, en omvat een zwembad.

Dit appartement is voorzien van een eigen keuken.

Dit appartement is op een welgelegen locatie in São Paulo, op minder dan 750 meter afstand van het Instituto Butantan gelegen. Het Museum of Football ligt op 15 minuten met de auto weg van deze accommodatie. Apartamento 1212 ligt op een klein stukje lopen van de dichtstbijzijnde bushalte Terminal Interurbano Butanta.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Apartamento 1212 São Paulo
Studio Butanta - Localizacao Excelente
Mobiele prijsaanbieding

Studio Butanta - Localizacao Excelente

9.7
Voortreffelijk 4 beoordelingen
53 m van de accommodatie
Apt 70M, 2Wc, Ar, Churrasqueira, Ps5, Vaga E Metro
Mobiele prijsaanbieding

Apt 70M, 2Wc, Ar, Churrasqueira, Ps5, Vaga E Metro

603 m van de accommodatie
Modern Apartment In Pinheiros And Faria Lima
Mobiele prijsaanbieding

Modern Apartment In Pinheiros And Faria Lima

9.8
Voortreffelijk 37 beoordelingen
1.5 km van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Congonhas
    11 km

    Treinstations

    Julio Prestes Train Station
    9 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 18:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Apartamento 1212 te vinden?
      Apartamento 1212 is in de Butanta wijk van de stad gesitueerd, op 10 minuten met de auto weg van het Estádio do Morumbi.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Brasil Burguer en Yoi Rolls & Temaki restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Hoeveel gasten kan Apartamento 1212 accommoderen?
      Apartamento 1212 biedt accommodatie voor tot 3 gasten.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Congonhas
    11 km

    Treinstations

    Julio Prestes Train Station
    9 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Apartamento 1212 São Paulo

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten